Mesaj gönder
aboutus

Şirket profili

China Xinxing Xiamen Imp & Exp Co., Ltd.1987'de P.R.C. Devlet Konseyi'nin lisansı altında kuruldu.Tek şirket.Çin'de askeri ve polis ürünlerinin ihracat ve ithalatına izin verildi.

 

Xinxing Askeri Sisteminin bir üyesi olarak, askeri üniforma, ayakkabı, kurşun geçirmez yelek, kask, isyan karşıtı ürünler, sırt çantası ve benzeri alanlarda uzmanlaşmış 100'den fazla askeri fabrikaya sahibiz.

 

Ana işimiz yabancı hükümet kuruluşlarına askeri ve polis ürünleri tedarik etmektir.

Mühimmat ve lojistik ekipman ürünlerinin geliştirilmesinde tüm dünyadaki arkadaşlarla geniş çaplı işbirliği ilişkileri kurmayı samimiyetle umuyoruz.

Geçmiş

★ 1987 yılından bu yana Devlete ait Corp, bu çizgide 33 yıllık deneyim.Dünyanın en büyük askeri ve polis malzemeleri tedarikçisiyiz

★ Askeri ve Polis malzemeleri için Devlet Konseyi ve PLA merkez Komitesi tarafından münhasıran yetkilendirilmiştir, siparişiniz için tam garanti sağlar

★ Sanayi ve Ticaret Devlet İdaresi ve Gümrük Genel İdaresi'nin AA sınıfı işletmesi,

★ ISO 9001:2008 kalite kontrol belgeli

★ Yıllık ihracat cirosu 60.000.000,00 USD'yi aşan 70'den fazla ülke ile işbirliği yaptı

 

China Xinxing Xiamen Import and Export Co., Ltd.

Hizmet

Çin Xinxing Xiamen, 1987 yılında Çin Halk Cumhuriyeti'nden alınan ve Özel Hariç Tutulan Askeri İhracat Yetkisine sahip lisans altında kuruldu.

30 yılı aşkın bir süredir eksiksiz askeri malzeme ve lojistik ekipman serisinin profesyonel tedarikçisiyiz.China Xinxing Corp.'un bir üyesi olarak, sadece kendi kooperatif askeri giyim fabrikamıza sahip değiliz, aynı zamanda Sırt Çantası, yelek, bot, balistik ürünler, isyan teçhizatı ve benzeri yüzlerce kooperatif üreticisine sahibiz.Askeri ve Polis malzemeleri için 70'den fazla ülkeye ihracat yapma deneyimine sahibiz.Ana işimiz, Afrika, Orta Doğu, Güney Amerika ve Asya'dan devlet kurumları ile ihale veya doğrudan satın alma teklifi vererek çalışmaktır.Bunun dışında, Radar 1 9 5 7, Pentagon, ATG gibi bazı ünlü dış mekan markalarıyla da işbirliği yapıyoruz ve dünyanın her yerindeki müşterilerden güven ve onay kazandık.

Kalitenin askeri işin hayatı olduğuna inanıyoruz ve her zaman katı bir bağlılıkla iş yapıyoruz.“Kalite, teslimat ve hizmet” felsefesine dayalı olarak, ileri teknoloji, güvenilir kalite ve hizmet sonrası düşünce ile müşterilerimizi sürekli memnun edeceğiz.

Her zaman uluslararası uygulamalara ve eşitlik ve karşılıklı yarar ilkesine bağlı kalacağız ve mühimmat ve lojistik ekipman ürünlerinin geliştirilmesinde dünyanın her yerindeki arkadaşlarla kapsamlı işbirliği ilişkileri kurmayı içtenlikle umuyoruz.

Ekibimiz

Sanayi ve Ticaret için Devlet İdaresi ve Gümrük Genel İdaresi'nin AA sınıfı işletmesi

 

China Xinxing Xiamen Import and Export Co., Ltd.China Xinxing Xiamen Import and Export Co., Ltd.China Xinxing Xiamen Import and Export Co., Ltd.China Xinxing Xiamen Import and Export Co., Ltd.

 

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Mr. Larry
Tel : 13606094661
Faks : 86-0592-5052127
Kalan karakter(20/3000)