CHINA XINXING, 135. Kanton Fuarına katıldı ve tam bir başarı elde etti.

May 8, 2024
hakkında en son şirket haberleri CHINA XINXING, 135. Kanton Fuarına katıldı ve tam bir başarı elde etti.

Çin Xinxing, 15 Nisan ila 5 Mayıs 2024 tarihleri arasında Guangzhou'da düzenlenen 135. Kanton Fuarı'na katıldı.

Üç sergiye katılan bir tedarikçi olarak Xinxing'in güçlü bir gücü var.ve müşterilere çoklu hizmet sunmak, tüm hava koşullarına uygun, özel kapsamlı hizmetler ve çözümler.

  

Üç sergide de farklı temalı ürünler sergiledik.

İlk aşamada araçları sergiledik: tüm arazi amfibi araçları, korunan lojistik destek araçları, korunan polis saldırı araçları, insansız hedef araçları, personel taşıyıcıları vb.Şasiyi özelleştirerek ve ayarlayarak, onu çeşitli savaş arazilerine uyarlayabiliriz. Bu da onu piyasadaki sınıfının en çok yönlü araclarından biri haline getiriyor.Koruyucu polis saldırı araçlarımız güçlü ve zarif görünümlü.Araç gövdesinin etrafındaki kurşun geçirmez yüzeyler açılarla tasarlanmıştır ve özelleştirilebilir kurşun geçirmez camla donatılmıştır.Araç gövdesine kurşunlardan kaynaklanan hasarı azaltan ve araç gövdesinin koruyucu yeteneklerini artıranKoruma kapasitesi EN1522 FB6 seviyesine ulaşır. Aracın mükemmel manevra, kontrol edilebilirliği, pürüzsüzlüğü, iyi güvenlik, güvenilirlik, bakım,Harika bir savaş alanı uyarlanabilirliği., iyi güvenlik uyarlanabilirliği ve tüm bölgelere uyarlanabilir. , tüm hava koşullarında savaş gereksinimleri.

İkinci sayımızda açık hava ürünlerini sergiledik. Grup şirketi 54 fabrikaya sahiptir, tam bir taktiksel ekipman ve av ekipmanları yelpazesi dahil olmak üzere.Taktik yelekler, taktiksel sırt çantaları, yürüyüş botları, askeri botlar, çadırlar, uyku torbaları, kamp yatakları vb. Sadece stokta değil, aynı zamanda OEM özelleştirme hizmetlerini de destekliyoruz.Askeri kalite ve uygun fiyatlar müşterilerimizi ürünlerimizden memnun tutar..

Üçüncü sayıda, kurşun geçirmez seri ürünler, isyan karşıtı seri polis ürünleri, giyim botları vb.Aynı zamanda bizim avantajlı ürünlerimiz.Esnek özelleştirilmiş hizmetlerimiz, profesyonel üretim ekipmanlarımız ve uzun yıllık ihracat deneyimlerimiz var. Ayrıca birçok ürün için kalıplar var, bu da kalıpları açma ihtiyacını ortadan kaldırıyor.maliyet ve zaman tasarrufu.

Sergi, askeri ve polis malzemeleri alıcılarının çoğunu çekti ve sergi sırasında derin ve yapıcı müzakereler yaptılar.Satış ekibimiz Avrupa'dan önemli alıcılarla görüştü., Afrika ve Güney Amerika ve kurşun geçirmez, askeri kıyafetler, sırt çantası ekipmanları, isyan karşıtı ürünler vb.

Bu Kanton Fuarı'nda tam bir başarı elde ettik ve fuarın yerinde 1000 adet sipariş sattık.birçok müşteri siparişleri ve ürün ayrıntılarını onaylamak için fabrikamızı ziyaret etmek için davet edildi.

Ekibimiz, katı kalite kontrolüne ve müşteri ihtiyaçlarının derinlemesine anlaşılmasına bağlı deneyimli profesyonellerden oluşur.Her teslimatın en yüksek müşteri memnuniyeti standartlarına uygun olmasını sağlamakÇin Gelişen Grubu 1984 yılında kuruldu ve başlangıçta PLC Lojistik Departmanı'na bağlıydı.Dünya çapında müşterilere profesyonel hizmetler ve ürünler verdik., ve devlet şirketi statümüz bize sermaye, lojistik ve diğer yönlerde eşsiz avantajlar veriyor.