Başarılı Sonuç: 2021 Online Kanton Fuarı

October 27, 2021
hakkında en son şirket haberleri Başarılı Sonuç: 2021 Online Kanton Fuarı

Başarılı Sonuç: 2021 Çevrimiçi Kanton Fuarı

Recily tarafından |ÇİN XINXING XIAMEN IMP.& EXP.CO., LTD|Güncellendi: 2021-10-27

 

Uluslararası ticaret dünyanın en önemli işlerinden biridir.COVID-19 nedeniyle ticaret modeli değişti.

 

Çin özel yetkili askeri malzeme ve lojistik ekipman ihracat şirketi olarak, müşterilerle işbirliği yapmak için yeni fırsatlar bulma konusunda iyiyiz.Çin'in Canlı ticaret trendine ayak uydurmak için çevrimiçi Kanton Fuarı'na gönül verdik.

 

Bir önceki çevrimdışı sergi ile karşılaştırıldığında, mükemmel ürünlerimizi özel olarak hazırlanmış numune odasına koyduk.

hakkında en son şirket haberleri Başarılı Sonuç: 2021 Online Kanton Fuarı  0

(Ekim 2019'daki Çevrimdışı Kanton Fuarı standımız)

 

hakkında en son şirket haberleri Başarılı Sonuç: 2021 Online Kanton Fuarı  1

(Ekim 2021'deki Kanton Fuarı Canlı odamız / Örnek Odamız)

 

İki yıl sonra, sunum farklı olsa bile hala gelişiyor ve gelişiyoruz.Bu Canlı yayında, ana ürünlerimiz Askeri ve Polis Gereçleri ve Lojistik Ekipmanları, Kurşun Geçirmez Teçhizat, Askeri Giysiler, İsyan Karşıtı Teçhizat, Askeri Ayakkabılar, Askeri Sırt Çantaları, Baş Giyim, Dış Mekan Ekipmanları ve Aksesuarları, İsyan Karşıtı Araçlar vb.

 

 hakkında en son şirket haberleri Başarılı Sonuç: 2021 Online Kanton Fuarı  2  hakkında en son şirket haberleri Başarılı Sonuç: 2021 Online Kanton Fuarı  3

2019'da Çevrimdışı Kanton Fuarı (Sol)

2021'de Çevrimiçi Kanton Fuarı (Sağ)

 

Recily, askeri botlar ve polis teçhizatı tanıtan bir Canlı yayın sunucusu oluyordu.Ürün bilgilerini ve kalitesini anlamak için cep telefonunuz aracılığıyla onunla etkileşime geçebilirsiniz.

 

Canlı: Dış mekan ürünleri.Kamp yatağının kalitesi birinci sınıf!

 

 

Canlı ticaret, Çin'deki canlı akış ekonomisinin en tipik özelliğidir.Bu fırsatta hala cep telefonumuz aracılığıyla etkileşim kurabiliriz.Canlı yayınımızı izlemeye ve herhangi bir yerde bize katılmaya sıcak bir şekilde hoş geldiniz.Bu, hakkımızda daha fazla bilgi edinmek için harika bir fırsat!

 

hakkında en son şirket haberleri Başarılı Sonuç: 2021 Online Kanton Fuarı  4 hakkında en son şirket haberleri Başarılı Sonuç: 2021 Online Kanton Fuarı  5

(Recily ve Elise, Polis Ekipmanlarını tanıtıyor / 15 Ekim 2021)

 

Hayatlarımızda, profesyonel ekip size eksiksiz bir polis ekipmanı setini tanıtıyor.

 

hakkında en son şirket haberleri Başarılı Sonuç: 2021 Online Kanton Fuarı  6

(Canlı örnekler—Polis teçhizatı)

 

 

hakkında en son şirket haberleri Başarılı Sonuç: 2021 Online Kanton Fuarı  7

(Askeri botlar için numune hazırlama/ 18 Ekim 2021)

 

Ana işbirliği yöntemlerimiz askeri, polis devleti alımları, ihaleler, açık hava taktik markaları için doğrudan satın alma siparişleri vb.

Size eksiksiz bir koruma ekipmanı yelpazesi ve profesyonel özelleştirilmiş hizmetler sunmak için güçlü dış ticaret ekibimiz, Ar-Ge ekibimiz ve üretim ekibimiz var.

 

Yetkili bir devlete ait tedarikçi olarak, 30 yılı aşkın bir süredir bu sektörde bulunmaktayız.Dürüstlük temelinde sizin için mükemmel kalitede ürünler ve hizmet sağlanacaktır, en iyi ortağınız olacağız.Herhangi bir sorunuz açığız!