• China Xinxing Xiamen Import and Export Co., Ltd.
  Mark Martinez
  Hoş işbirliği! Her sorunu çözmek için çok dikkatliler
 • China Xinxing Xiamen Import and Export Co., Ltd.
  Steven Dona
  CXXM ile bir askeri üniforma ihale projesinde çalıştık, çok işbirlikçiydiler ve bu siparişi mükemmel bir şekilde kazanmamıza yardımcı oldular, çabalarınız için çok teşekkür ederiz!
 • China Xinxing Xiamen Import and Export Co., Ltd.
  Guillermo Thomas
  Bu profesyonel bir ekip! Onlarla 3 yıldan fazla bir süredir çalışıyoruz, her yıl bizim için mükemmel kalitede ürünler ve pazar sonrası hizmet sunuyoruz!
İlgili kişi : Larry
Telefon numarası : 13606094661
Naber : +8613606094661

Havalı Süspansiyonlu İsyan Karşıtı Su Topu

Menşe yeri Çin
Marka adı cxxm
Model numarası CXXM5251
Min sipariş miktarı 1 bilgisayar
Fiyat 1-9 Sets / US $150,000 | 10-49 Sets / US $148,000 | 50+ Sets / US $146,000
Ödeme koşulları L/C, T/T

Ücretsiz numune ve kuponlar için bana ulaşın.

Naber:0086 18588475571

Wechat: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Herhangi bir endişeniz varsa, 24 saat çevrimiçi yardım sağlıyoruz.

x
Ürün ayrıntıları
Model numarası. CXXM5251 Maks. Toplam kütle 25000
Su Deposu Kapasitesi 10 Marka CXXM
Şartname 8760 X 2496 X 3833 Menşei ÇİN
Liman Guangzhou, Çin şasi modeli NASIL O
Motor Modeli Wd615.87 yer değiştirme L 9.726
maks. hız 102 Sürüş modu 6x4
Kabin Taşıma Kapasitesi 4
Vurgulamak

Süspansiyon İsyan Karşıtı Su Topu

,

HOWO İsyan Karşıtı Su Topu

,

oem isyan karşıtı su topu

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

China Xinxing - Havalı Süspansiyon Sönümleme Cihazı İsyan Karşıtı Su TopuZırhlı araç Araç

 

İsyan önleyici tazyikli araç, şirketimizin yeni nesil isyan önleyici özel aracıdır.İsyancıları kalıcı bedensel zarara neden olmadan dağıtmak için ilk tercih olmasını sağlayan mükemmel isyan önleme ve kendini koruma işlevlerine sahiptir.Bu araç, Çin Halk Cumhuriyeti Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı'nın araç üretim kataloğunda listelenmiştir.Ve Çin'in her yerindeki silahlı polis departmanında donatıldı ve denizaşırı bölgelere ihraç edildi.

 

2. Şasinin tanıtımı:
HOWO araç şasisi, teknoloji, konfor ve insan odaklı tasarımda ulusal ağır hizmet kamyonu endüstrisine öncülük eden China National Heavy Duty Truck Group Corp., Ltd'nin en yeni üretimidir.Bu kasanın avantajları aşağıdaki gibidir:
2.1.Kabindeki havalı süspansiyon sönümleme cihazı:Her türlü yol koşulunda en iyi sönümlemeye sahip ulusal orijinal yaratımı, dünyanın en üst düzey dört noktalı tam yüzer hava süspansiyonu sönümleme cihazını benimseyin.
2.2.Sürüş konforu: Dalış kabini lüks ve konforludur.Direksiyon simidi plastik malzemeden yapılmıştır.İyi bir el hissine sahiptir ve yukarı ve aşağı ayarlanabilir.Sürüş konforu ve insan yorulma direnci endeksi, yerli uzmanlar tarafından en yüksek ve uluslararası standartlara ulaşmış olarak değerlendirilmektedir.
2.3.Dikiz aynası:Yabancı gelişmiş araç tipi ile karşılaştırıldığında tasarımına göre, büyük dikiz aynası, sağ yan yol aynası ve ön ayna, sürücünün sürüş durumuna tamamen hakim olmasını sağlayan geniş bir görüşe sahiptir.
2.4.Klima:Klima, elektrikli kontrol cihazı ile donatılmış olup, sıcaklığı otomatik olarak ayarlayabilir.
2.5.Yan yuvarlanan stabilite:Yönetmeliklerin izin verdiği ölçüde, ön ve arka aksların tekerlek merkezi mesafesi artırılarak aracın devrilme önleme kabiliyeti etkin bir şekilde artırıldı.
2.6.İki kademeli hava filtre sistemi:Motorun aşınmasını etkin bir şekilde azaltır ve özellikle kötü çalışma koşullarında motorun bakım kilometresinin 800000 mil olmasını sağlar.
2.7.Güç:Benzer seri araç tipi arasında güçlü bir sürüşe sahip 213kw motoru benimseyin.
2.8.Aktarma:Dokuz vardiyalı ZF kayış senkronizör şanzımanı seçin.Benzer tip şasiler arasında, vardiyayı değiştirmek uygundur ve tüm güç aktarımının sürüşü için iyidir ve güç sisteminin ömrünü etkili bir şekilde artırabilir.
2.9.Gürültü:Orijinal oluşturulan gürültü giderme sistemi, ortadan kaldırma etkisinin uluslararası üst düzey ağır hizmet kamyonu standardına ulaşmasını sağlar.

Daha fazla ayrıntı için bir şey isteyin
 
şasi modeli NASIL O
motor modeli WD615.87
Yer değiştirmeL 9.726
Maks.güçkw(ps)/ rpm 213(290)/2200
Maks.hız km / n 102
Sürüş modu 6×4
Kabin taşıma kapasitesi 4
Boyut (L×G×Y)mm 8760×2496×3833
Maks.toplam kütlekilogram 25000
Su deposu kapasitesi m3 10

 

 

3. İsyan önleme sistemi:
3.1.Su güç sistemi:
1. Su topu:2 DC elektrik kontrollü isyan önleyici su topları
Maks.menzil:70m
Etkili menzil: 40m
Çekim stili: Sürekli ve darbeli sprey
Orta:Boya boyası, gaz çözeltisi, temiz su
Kontrol stili: Uzaktan elektrik kontrolü
1)Su topu sürekli ve darbeli püskürtme yapabilir.Boya boyası ve gaz solüsyonu atarak, uzun mesafeli isyancıları dağıtabilir.Fonksiyon indeksi uluslararası muadilleri arasında lider seviyededir.
2)Su topunun ana gövdesi firmamız ve ülkemizin ünlü su gücü uzmanları tarafından geliştirilmiştir ve bu bağımsız fikri mülkiyete sahiptir;Su tabancasının namlusu ve nozulu, ABD'nin belirlenmiş uzman üreticisi tarafından tasarlanmış ve üretilmiştir.Hem yurtiçinde hem de yurtdışında iyi bilinen marka, temel bileşenler olarak benimsenmiştir.
3 ATüm hava koşullarında savaşmak için namluya top ışığı monte edilmiştir,
70m'de su çekimi Etkili aralıkta yağ tenekesini aşağı itin
2. Su pompası:Yerli havacılıkta kullanılan özel bir yüksek kaliteli ve büyük kapasiteli su pompasını benimseyin.Yüksek verimliliğe, az hacme ve hafifliğe sahiptir.
Sistemin çalışma noktaları, sistemin istikrarlı bir şekilde çalıştığından emin olmak için sıkı bir şekilde hesaplanır ve test edilir;monitör indeksi açıktır ve su topunun işlevlerinin güvenilir ve istikrarlı olmasını sağlar
3. Su deposu:Yüksek korozyon önleyici elektrolitik parçadan yapılmıştır.İç duvarı, gemiler için kullanılan epoksi çinko bakımından zengin su geçirmez boya ile boyanmıştır.
Su deposunun standart kapasitesi 10T olup isyan noktası ihtiyacını karşılayabilir.
Sürüş sırasında suyun neden olduğu şoku azaltmak için su deposunun içine özel ekipman yerleştirilmiştir.
Çatı penceresi vardır, bakım için uygun hale getirir
Su tankına taşma portu, hava emisyon portu ve elektronik su seviye ölçer monte edilmiştir.
Su tankına filtre fileli giriş ve çıkış vanaları monte edilmiştir.
Doldurma suyu stili: yangın musluğuna bağlı veya su pompası kullanın.
4.Elektromanyetik indüksiyon sıvı seviye göstergesi:Elektromanyetik indüksiyon sıvı seviye göstergesi şirketimiz tarafından bağımsız olarak geliştirilmiştir ve korozyon önleyici, yüksek doğruluk, hızlı tepki ve iyi güvenilirlik karakterlerine sahiptir.
5.Kapak:Su topunun istikrarlı bir şekilde çalışmasını garanti etmek için gelişmiş sızdırmazlık cihazı ve seviye sensörü ile güçlendirilmiş endüstri vanasını benimseyin.
3.2 Gaz çözeltisi, boya boyama:Hidrolik anti-riot sistemine oran karıştırma sistemi eklenerek, boya renklendirme ve gaz solüsyonu kesin bir oranda suya eklenebilir.Ardından, isyancıları hızla dağıtabilecek güçlü bir gaz sisi veya renkli sis oluşturabilir.Hız karıştırma sistemi, hız karıştırıcı, kontrol valfleri ve katkı deposundan oluşur.
1)Yurtiçi ve yurtdışındaki benzer ürünlerin asimile edilmesini esas alan Rate blend sistemi, bağımsız olarak geliştirilmekte ve profesyonelce üretilmektedir.Sabit bir karışım hızına ve iyi bir sızdırmazlık performansına sahiptir.
2)Yerinde pratik ihtiyaçlara göre, operasyon kabinindeki uzaktan kumanda cihazı, su topu aracının verimliliğini ve kullanım kabiliyetini büyük ölçüde artırabilecek uygun ortamı seçebilir.
3)Katkı tankı: Üç adet 100L paslanmaz çelik tankın her biri boya renklendirme, CS göz yaşartıcı gaz ve B tipi köpük solüsyonu ile doldurulur.Göz yaşartıcı gaz tankında, solüsyonun uçmasını engelleyebilecek bir otomatik sızdırmazlık anahtarı bulunur.
3.3 Hidrolik kürek: Aracın önüne V şeklinde bir hidrolik kepçe takılır;yoldaki engeli etkili bir şekilde kaldırabilir
1)Kürek hafif olarak tasarlanmıştır, 1000 kg'dan fazla engeli kaldırabilir.
2)Hidrolik kepçe yukarı ve aşağı hareket edebilir ve yüksekliğini pratik duruma göre ayarlayabilir.
3)Kürek sürücü tarafından uzaktan kontrol edilir

4. Kendini koruma sistemi
4.1.Püskürtme koruma sistemi:Araç gövdesi çevresinde temiz su, göz yaşartıcı gaz karışımı solüsyonu püskürtebilen 10 adet yüksek basınçlı püskürtücü bulunmaktadır.Göz yaşartıcı gaz sisi, araca yaklaşan isyancıları etkili bir şekilde dağıtabilir.
4.2.Kendiliğinden sönen koruma:Aracın üstünde ve altında 12 adet püskürtücü bulunmaktadır.Araç, benzin şişesinin vereceği zararı önlemek için temiz su ve köpük çözeltisi püskürterek kendi kendini söndürme işlemini gerçekleştirebilir.
4.3.Biber gazı sis koruması: Uzaktan kumandalı gaz bombaları aracın ön ve arka kısmına monte edilmiştir.İsyancıların araca yaklaşmasını etkili bir şekilde önleyebilir ve aracı koruyarak isyan noktasını güvenli bir şekilde terk edebilirler.
4.4.Gözlük ve ışıkların koruma ağları:Araç camlarının ve araç ışıklarının camları çelik ağlarla korunmalıdır.Ön camın koruma ağı, entegre devir tipindedir.Devirme hareketi ve konumlandırması, hidrolik sürüş kabini tarafından uzaktan kontrol edilir.

4.5.Gaz maskesi:Savaş üyelerinin güvenliğini korumak için isyan noktasında sprey gazı çözeltisi olduğunda kendini korumak için kullanılan 4 set askeri gaz maskesi ile donatın.
5. Kontrol sistemi:
5.1 Su topu kontrol panosu:Su topunun yönünü ve atışını kontrol etmek için su topu kontrol tablosunu yapılandırın.Kontrol masası, yardımcı sürücü koltuğunun önündeki ön panelde bulunur ve yardımcı sürücü tarafından kontrol edilir.Topların konumu, kontrol masasına kurulan monitörde doğru bir şekilde görüntülenebilir.Çekim açısı, doğru çekimi sağlamak için kontrol joystick tarafından doğru bir şekilde kontrol edilir.Su sisteminin çalışma durumunu izlemek için kontrol masasına su monitörü ve su basınç ölçer monte edilmiştir.
5.2 Merkezi kontrol sistemi:Araçtaki tüm ekipmanlar elektrikli uzaktan kumandalıdır.Kontrol sistemi Siemens PLC, dokunmatik ekran, ilgili kontrol programı ve kontrol elemanlarından oluşmaktadır.İşlevleri güvenilirdir ve işlemler uygundur
1)Kontrol sistemi modüler yapı ile tasarlanmıştır.Net bir çizgiye ve makul bir düzene sahiptir.Bakım uygundur.
2)Bu ekipmanlar arasındaki mantık ilişkileri yazılım programları tarafından kontrol edilir.Bu, çok sayıda röle tasarrufu sağlayacak, hatları basitleştirecek ve sistemin güvenilirliğini artıracaktır.
3)Dokunmatik ekranda su seviyesi ve diğer sıvı seviyesi görüntülenebilir.Seviyelerden biri uyarı konumunun altına düştüğünde sistem uyarı verir ve dokunmatik ekranda uyarı tankı görüntüler.
4)Su tabancasının ve diğer püskürtme sisteminin çalışma durumu PLC tarafından kontrol edilir.
5)Su tabancası ve diğer püskürtme sisteminin işlevleri arasındaki değişim PLC tarafından gerçekleştirilir.
6. Uyarı sistemi
6.1 Alarm ve uyarı ışığı:Aracın ön ve arka üst kısmına silindirik iki tonlu flaşlı uyarı lambaları takılmıştır.Bölünmüş tip alarm, iki adet 150w hoparlör.
6.2 Görünüm püskürtme:Polis rozetlerini 2004 tipi polis aracına göre püskürterek yapıştırınız.
7. Yardımcı sistem (seçilebilir sistem)
7.1 yayın sistemi: DVD oynatıcı ile donatın, güç amplifikatörünü kullanın ve alarmın hoparlörü dışarıdan konuşabilir ve diski oynatabilir.DVD modu: JVC KD-DV4388.

7.2 İzleme sistemi:SONY FCB-EX1000P35* optik yakınlaştırma kamerası, silecekli YAAN YA4512 kamera kalkanı, YAAN YA2030 kontrol klavyesi, OM1701B katlanabilir LCD ve Dahua DH-BAV1202S donanım video kaydedici (250G sabit diskli) vb.Herhangi bir ölü bölge olmadan noktayı 360 ° izleyebilir.Sistem, spotun görüntüsünü LCD'de görüntüleyebilir ve videoyu sabit diskte saklayabilir.
7.3 Güç kaynağı sistemi:Batarya ve sinüs dalgalı invertörden oluşan güç kaynağı sistemi, araç ekipmanlarına güç sağlar.
8.Araçtaki aksesuarlar:
Araç bakım aletlerinin yanı sıra tazyikli su aracına aşağıdaki özel alet ve ekipmanlar eklenir:
1,4 emme borusu: 2m/adet;2, bir su filtresi:
3, bir hilal yangın söndürme anahtarı: 4, bir hortum seti: DN65;
5, bir dizi yangın söndürme bağlantısı;6, bir yangın musluğu anahtarı:
7,4 askeri gaz maskesi;8,1 varil gaz çözeltisi;
9,4 elektrikli ateşlemeli CS yanmalı tip göz yaşartıcı gaz mermileri
10, bir araç özelliği (bakım kılavuzu dahil);bir şasi özelliği;araç ve şasi sertifikası;bir şasi bakım kılavuzu;Araç ve ilgili ekipmanların özellikleri.

 
 
Cxxm Air Suspension Damping Device Anti-Riot Water Cannon VehicleCxxm Air Suspension Damping Device Anti-Riot Water Cannon VehicleCxxm Air Suspension Damping Device Anti-Riot Water Cannon Vehicle
Cxxm Air Suspension Damping Device Anti-Riot Water Cannon VehicleCxxm Air Suspension Damping Device Anti-Riot Water Cannon VehicleCxxm Air Suspension Damping Device Anti-Riot Water Cannon VehicleCxxm Air Suspension Damping Device Anti-Riot Water Cannon VehicleCxxm Air Suspension Damping Device Anti-Riot Water Cannon VehicleCxxm Air Suspension Damping Device Anti-Riot Water Cannon VehicleCxxm Air Suspension Damping Device Anti-Riot Water Cannon VehicleCxxm Air Suspension Damping Device Anti-Riot Water Cannon Vehicle